Vrisnuo na kasi klijenta hard disk....

Mar 27, 2013 at 5:28 PM
Gospodo, na kasi klijenta jednostavno krepao novi disk , nema 15 dana da je radio. Backup podataka imao sam preko sugarsync web aplikacije i uvidio sam da je zadnji backup baze bio sinoc i ustanovio da fali 20 novih racuna. sta da radim? lp, Sanjin
Mar 27, 2013 at 5:35 PM
Ne preostaje nista drugo google.hr upisi popravak hard diska . Uglavnom odlazi elektronika, ali podatak je zapisan na disku. Znaci spasa ima, ali kosta . Sretno !
Mar 27, 2013 at 5:38 PM
Edited Mar 27, 2013 at 7:15 PM
U Losinju toga nemaL From: gjuli [email removed] Sent: Wednesday, March 27, 2013 5:36 PM To: Subject: Re: Vrisnuo na kasi klijenta hard disk.... [fiskalizacija:438195] From: gjuli Ne preostaje nista drugo google.hr upisi popravak hard diska . Uglavnom odlazi elektronika, ali podatak je zapisan na disku. Znaci spasa ima, ali kosta . Sretno !
Mar 27, 2013 at 8:08 PM
sanjink wrote:
Gospodo, na kasi klijenta jednostavno krepao novi disk , nema 15 dana da je radio. Backup podataka imao sam preko sugarsync web aplikacije i uvidio sam da je zadnji backup baze bio sinoc i ustanovio da fali 20 novih racuna. sta da radim? lp, Sanjin
Pogledaj odgovor na pitanje 12 u dokumentu http://www.porezna-uprava.hr/fiskalizacija/dokumenti/Fiskalizacija%20HGK-FAQ-20121109.pdf

Sukladno tome je potrebno zatvoriti oznaku naplatnog uređaja tj. ne ju više koristiti u toku ove kalendarske godine. Treba otvoriti novu oznaku naplatnog uređaja s kojeg će obveznik početi izdavati račune od rednog broja 1. I sve to skupa što se dogodilo + zatvaranje i otvaranje oznake naplatnog uređaja obveznik neka opiše u internom aktu.
Mar 27, 2013 at 10:50 PM
Hvala doktore! lp, Sanjin