Fisk.blagajna za stomatološke ordinacije

Feb 15, 2013 at 1:43 PM
da li netko zna koje uvjete i mogućnosti mora imati program za izdavanje fisk.računa da se može korsitit kod stomatologa i zubara (privatna praksa, itd.) ?
Feb 15, 2013 at 1:59 PM
idelac wrote:
da li netko zna koje uvjete i mogućnosti mora imati program za izdavanje fisk.računa da se može korsitit kod stomatologa i zubara (privatna praksa, itd.) ?
Malo ti je pitanje nejasno formulirano.
Ne znam sta mislis pod "koje uvjete i mogućnosti mora imati program za izdavanje fisk.računa da se može korsitit kod stomatologa i zubara", ali u globalu kao i svi programi, mogucnosti slanja racuna u CIS na fiskalizaciju!!
E sada da li će to programer ugurati u svoj software za vođenje stomatoloških ordinacija ili će to biti neka vanjska aplikacija više manje je isto.. :)
Ne vidim nikakvu razliku između te aplikacije i bilo koje druge aplikacije koja fiskalizira uslugu, robu ili bilo što drugo ( dućan, kafić, restoran ili tako nešto ).
Znači, bilo koja aplikacija sa uslugama, stopama PDV-a, unese kaj treba i šalje u CIS. I to je to....
Feb 15, 2013 at 2:02 PM
Edited Feb 15, 2013 at 2:02 PM
goranv13 wrote:
Malo ti je pitanje nejasno formulirano.
Ne znam sta mislis pod "koje uvjete i mogućnosti mora imati program za izdavanje fisk.računa da se može korsitit kod stomatologa i zubara", ali u globalu kao i svi programi, mogucnosti slanja racuna u CIS na fiskalizaciju!!
E sada da li će to programer ugurati u svoj software za vođenje stomatoloških ordinacija ili će to biti neka vanjska aplikacija više manje je isto.. :)
Ne vidim nikakvu razliku između te aplikacije i bilo koje druge aplikacije koja fiskalizira uslugu, robu ili bilo što drugo ( dućan, kafić, restoran ili tako nešto ).
Znači, bilo koja aplikacija sa uslugama, stopama PDV-a, unese kaj treba i šalje u CIS. I to je to....
Zahvaljujem na odgovoru. Upravo sam na to i mislio s obzirom da sam napravio fisk.blagajnu, pa me zapravo zanima za koje sve djelatnosti mogu ponuditi bez da dodajem specifičnosti za pojedinu djelatnost.
Feb 15, 2013 at 2:11 PM
Pa gle, to ce sve odraditi vec u dijelu programa za vođenje stomatološke ordinacije ili tako nešto.
Teško ćeš utrčati sa svojim rješenjem kad imaju svoje rješenje koje će se samo doraditi i to je to.
Feb 16, 2013 at 11:01 AM
Mi baš konkretno izrađujemo programe za vođenje stomatoloških ordinacija i zubotehničkih laboratorija i naravno fiskalna blagajna je uključena unutar samog programa, jer je jedna od mogućnosti izdavanja računa direktno povezivanje s uslugama koje stomatolog upisuje u karton pacijenta.