access2000 test pomoc

Jan 19, 2013 at 8:13 AM

Dorađujem si bazu u MSAccessu 2000 za fiskalizaciju računa. Pošto nemam testni certifikat tražim dobru dušu koja ima testni certifikat, instaliran access2000 i par minuta vremena da proba testno zavrtit fiskalizaciju prije nego zaspamam CIS.

Jan 19, 2013 at 9:30 AM
zlay wrote:

Dorađujem si bazu u MSAccessu 2000 za fiskalizaciju računa. Pošto nemam testni certifikat tražim dobru dušu koja ima testni certifikat, instaliran access2000 i par minuta vremena da proba testno zavrtit fiskalizaciju prije nego zaspamam CIS.

Pa testni certifikat ti moze dignuti korisnik za koga radis.

Jan 19, 2013 at 10:29 AM

Ma znam, al zezancija s papirologijom, pa odi u finu, nema parkinga, snijeg do pupka, kakve sam sreće još ču se poskliznut i završit na traumi ;)

Jan 19, 2013 at 10:52 AM
zlay wrote:

Ma znam, al zezancija s papirologijom, pa odi u finu, nema parkinga, snijeg do pupka, kakve sam sreće još ču se poskliznut i završit na traumi ;)

Ajde pošalji na georgia4five@yahoo.com

Ja ti imam Access 2007, to bi moralo raditi ako je aplikacija izrađena s 2000-com. Malo i pojasni jer nisam nikad programirao u Accessu.

Jan 20, 2013 at 5:10 AM

Hajde možeš i meni poslati ako hoćeš. Imam Access 2000 i iskustva sa VBA.

vilenjak77@gmail.com

Jan 20, 2013 at 8:28 PM

Hvala momci, imam još par sati posla pa kad stignem. Za poslovni prostor sam koristio pozivanje EXE-a, pa bi i to htio kroz COM riješit, a malo još fali i finalne dorade. Javim se u svakom slučaju čim to riješim. Btw. Jel smeta u XMLu True/False s prvim velikim slovom, pitam jer u svim primjerima stoji s malim prvim slovom?