Fiskalizacija pod Linuxom

Jan 12, 2013 at 2:02 AM

Pozdrav svima, naletio sam slučajno na ovaj projekt i moram reći - svaka čast!

Ima li možda onih koji se muče oko fiskalizacije pod Linuxom? Uspio sam napraviti vlastito Python bazirano rješenje koje zasad radi (potpisi prolaze, računa ZKI, uredno dobiva JIR). Ako ima tko zainteresiran pripomoći oko testiranja, otklanjanja bugova, sređivanja i dorade koda itd, rado bih open-sourceao cijelu stvar kad se malo uredi.

Svako dobro!

Coordinator
Jan 13, 2013 at 8:37 AM

Pregledaj malo detaljnije Discussions, ima hrpa ljudi koji kažu da su ovo rješenje upogonili pod Linuxom, nisam "doma" na Linuxu tako da ti ne mogu direktno pomoći :)

Jan 13, 2013 at 1:58 PM
xHrvoje wrote:

Ima li možda onih koji se muče oko fiskalizacije pod Linuxom? Uspio sam napraviti vlastito Python bazirano rješenje koje zasad radi (potpisi prolaze, računa ZKI, uredno dobiva JIR). Ako ima tko zainteresiran pripomoći oko testiranja, otklanjanja bugova, sređivanja i dorade koda itd, rado bih open-sourceao cijelu stvar kad se malo uredi.

Svako dobro!

sve mi radi sa raverus.exe pod linuxom, istina nesto sporije nego pod win.
zainteresiran sam i za python verziju,  rado bih pomogao, bar sa testiranjem.

lp

Jan 14, 2013 at 10:52 PM
xHrvoje wrote:

Svako dobro!

Hi, I'm interested your solution, can i test it?

Feb 11, 2013 at 9:06 PM
Svakako sam zainteresiran testirati python rješenje..
zanimam me jel se radi o tvojem poslovnom rješenju ili si radio bazirano na nekoj od dostupnih open source platformi?