Poslani računi na produkciju

Jan 2, 2013 at 12:13 PM

Ne znam kako se dogodilo ili tko je sj... u cijeloj prici. Problem je slijedeci, poslani su racuni na potpis sa nastavkom broja iz prošle godine (to mi se nikad nije dogodilo nikome ali za sve postoji prvi put), znaci prvi racun na potpis je trebao biti 1 naravno, ali nekim razlogom je poslano sa brojem 27654 i to takvih 150komada (nitko nije primjetio problem osim mene  koji kad sam vidio skoro sam popusio srčani/moždani/...)

Ja bi to storno sve, renumerirao kako treba te naknadno poslao sve (s ispravnim brojevima rac naravno).

Posalo sam upit poreznoj i apis-it-u i cekam odgovor, jel ima netko viziju?

Jan 2, 2013 at 12:15 PM

zaboravih. Sretna nova i puno hvala deckima na COM. komponenti.

Jan 2, 2013 at 12:17 PM
mirkofodor wrote:

Ne znam kako se dogodilo ili tko je sj... u cijeloj prici. Problem je slijedeci, poslani su racuni na potpis sa nastavkom broja iz prošle godine (to mi se nikad nije dogodilo nikome ali za sve postoji prvi put), znaci prvi racun na potpis je trebao biti 1 naravno, ali nekim razlogom je poslano sa brojem 27654 i to takvih 150komada (nitko nije primjetio problem osim mene  koji kad sam vidio skoro sam popusio srčani/moždani/...)

Ja bi to storno sve, renumerirao kako treba te naknadno poslao sve (s ispravnim brojevima rac naravno).

Posalo sam upit poreznoj i apis-it-u i cekam odgovor, jel ima netko viziju?

A da zatvorite to PM i prijevis novo? Neki interni akt, zbog toga i toga i peri od 1 ponovo.

Pitajte knjigovodju kaj ma to veli? 

Ovi iz porezne i Apisa bas se nece sa tim gombati ( tak si nekaj zamisljam ).

Jan 2, 2013 at 12:49 PM

thx @goran13 jednostavno rijesenje.

Porezna se javila sa odgovorom, stornirajte ispravite i posaljite ponovno.