Krajnji korisnici - zapamtite

Dec 29, 2012 at 4:44 PM

Dok Vam se knjigovođe skijaju, programeri Vas fiskaliziraju.

Zato ne štedite plaćati programera !

Dec 30, 2012 at 7:50 AM

Bog te blagoslovio, no novo ti na žalost čitaju samo programeri, a njihovi "gazde" tj. direktori/manageri i korisnici ne čitaju. Čak kad bi i korisnici malo "podmazali", teško bi to došlo do programera.  Mi smo evo sretni što je ova godina odlična za spajanje dana pa smo spojili već negdje oko 28 dana, doduše neprekidnog rada.

No nije vrijeme za dangubljenje, korisnici čekaju.

Dec 30, 2012 at 10:16 AM
Edited Dec 30, 2012 at 10:18 AM

Ma bitno je da se ovdje i kod mlađih kolega osvijesti ova činjenica.

Ponukan sam zadnjih dana čestim dezinformacijama ili nikakvim informacijama od strane knjigovođa prema korisnicima koje kao "vode".
To je prestrašno koliko oni (knjigovođe) ne poznaju materiju kojom se bave i koliko nam u stvari stvaraju i dodatan posao.

Coordinator
Dec 30, 2012 at 10:24 AM

Potpisujem ovo - mi imamo stotine klijenata koji su knjigovodstveni servisi i najbolje mi je kada naiđem na one koji ne znaju obračunati PDV na iznos... i oni, kao, nekima vode knjige za firmu - katastrofa :)

Dec 30, 2012 at 11:50 AM

I mi potpisujemo ovo :).. Ustaljeno je pravilo da su za sve krivi programeri, to je već prešlo u naviku. Kada se uzme u obzir mala naknada za aplikacije (simbolična) i želja da to ide bez održanja uz support od 0-24 onda je naš posao.. :) ..

Dec 30, 2012 at 1:12 PM
Edited Dec 30, 2012 at 1:12 PM
mladenbabic wrote:

Dok Vam se knjigovođe skijaju, programeri Vas fiskaliziraju.

Nije da bi knjigovođe bile od velike pomoći sa spajanjem na CIS. :)

Dec 30, 2012 at 1:25 PM

Najveći uspjeh cjelog ovog (softverskog) projekta je da smo napokon nešto napravili "svi zajedno".

Jest da su neki pri tom nagrebali ali tako to je u životu.

Mi ostali smo barem dostojno kritizirali i vrijedno isporučivali spisak želja.

Da nije bilo tako bilo bi drugačije rekao je poznati "alan ford".

Kako drugačije?

E pa tako, nek FINA proda samo 10000 certifikata a prodat će znatno više to 10.000*300=TRI MILIJUNA KUNA ZA NIŠTA!

Vlasnici su servera, vlasnici su certifikata, sve nam znaju i još to moramo platit.

Baš nekako NOVO+PRAVEDNO!

Koliko bi tek naplatili na softveru strah me i pomisliti.

Dec 31, 2012 at 1:47 AM

Jako me zanima jel itko vidio i probao uzivo ono FISKAL 1 rjesenje za 1500+PDV? Jer i takva "dezinformacija" nam itekako rusi cijenu.

No, na zalost, kao sto kaze veky, ove forume ne cita nitko osim nas, direktno involviranih, tako da dzaba nama sto "svi mi to potpisujemo", jer me podsjeca na onu: Zali se, Mujo, materi! No, opet, decki, nemojte smest s uma da je ovo moglo bit rijeseno i drugacije, monopolisticki, kao u BiH ili SRB. A i da nam nije dobrih ljudi koji su nesebicno dali sebe... (da ih sad ne navodim, mislim da im je vise neprijatno koliko ih hvalimo)  :))))

Dec 31, 2012 at 2:07 AM
viggor wrote:

Jako me zanima jel itko vidio i probao uzivo ono FISKAL 1 rjesenje za 1500+PDV? Jer i takva "dezinformacija" nam itekako rusi cijenu.

No, na zalost, kao sto kaze veky, ove forume ne cita nitko osim nas, direktno involviranih, tako da dzaba nama sto "svi mi to potpisujemo", jer me podsjeca na onu: Zali se, Mujo, materi! No, opet, decki, nemojte smest s uma da je ovo moglo bit rijeseno i drugacije, monopolisticki, kao u BiH ili SRB. A i da nam nije dobrih ljudi koji su nesebicno dali sebe... (da ih sad ne navodim, mislim da im je vise neprijatno koliko ih hvalimo)  :))))

Da li je netko dobio povratnu inforamaciju?  Meni to liči na ono:  5000 kupaca puta 2000 kn, eventualno 5 godina zatvora....