Gdje instalirati FISKAL 1?

Dec 18, 2012 at 5:17 PM

Naime, u uputama za preuzimanje certifikata nije opisana instalacija FISKAL 1.P12, a jeste opisana instalacija RDC CA, gdje se navodi da ga treba instalirati u Certifikates ali pod (Local Computer), a ne pod Current User, gdje su mi prije bila oba DEMO certifikata instalirana.

Gdje onda instalirati FISKAL 1.P12 - u current user ili u local computer? Ako se instalira pod local computer, onda ga, pretpostavljam, vide svi lokalni korisnici na tom pc-u, dakle vidi se i pod current user, koji god da bio. Ima li tu kakvih reperkusija ili je manje vise svejedno?

Dec 18, 2012 at 11:46 PM

Kada si odabrao 'Place all certificates in the following store' i kliknuo na browse, vjerojatno si zakvačio 'show physical stores'. To nije potrebno. Dovoljno je samo klik na 'Trusted root Certification Authorities', next pa finish. Sa ostalim se ne zamaraj. Ja sam već desetak certifikata tako instalirao. Poslije samo još odradi export certifikata u pfx s mmc konzolom.

poz

Dec 19, 2012 at 12:16 AM

Ja se sada samo igram s tim instalacijama certifikata, a ovo pitam zato jer sam u uputama za RDC CA vidio malkice drugaciju operaciju prilikom instalacije. A cini mi se da si u pravu, NEXT, NEXT, itd i sve se samo instalira (ali pod Current User) i radi (doduse, ne znam radi li produkcijski, but we'll see after xmas).