Nino ajde ti nama daj svoj tekući - DONACIJA

Dec 15, 2012 at 4:57 PM

Puno radnih sati (novaca) je svima nama ovim projektom ušteđeno.

Vjerujem da nisam jedini koji bi želio donirati za trud i odličan projekt pa bih te molio da nam ostaviš svoj broj tekućeg računa, a tko može i želi bude ga iskoristio :) pa makar uplatio za koju pivu !

Hvala još jednom !

Dec 15, 2012 at 10:36 PM
Edited Dec 15, 2012 at 10:36 PM

ili adresu, da postar donese onu zutu uplatnicu (btw, jel i dalje zuta?) i kes na ruke.

zaista, bio bi red, ja cu svakako urgirati kod svojih nadleznih.

Dec 15, 2012 at 11:33 PM

bilo bi u redu da svi koji će korisnicima naplatiti uvođenje fiskalizacije a koriste ovo rješenje doniraju nešto...
ujedno je i pouka svima onima koji su zaostali na dos-u ili koriste alate poput clariona da su dinosauri...da nije ove (besplatne) pomoći, većina bi morala kupiti
tuđe rješenje i uvijek biti ovisna o drugima....

nije da napadam, ali ipak...kod jednog klijenta sam isporučio (pred 10-ak mjeseci) programe recepcije, hrane i pića, pos-a, tel. centrale
uz jednu sitnu pizdariju kao uvjet prodaje - da se podaci mogu izvesti prema njihovom računovodstvenom programu koji gle čuda, ne može čitati xml
(moj standardni format izvoza podataka) već sam morao pisati kod za pohranu tih podataka u .dbf i pri tom paziti na 8.3 formu naziva datoteka i sl. primitivizme
često s programima zamjenim tuđe rješenje, najčešće rađeno u clarionu i tad imam molbe klijenata da počupam što se da iz tps datoteka...pa vidim programe
sa sitnim prozorčićima na 24" ekranima...

Dec 16, 2012 at 2:04 AM
Edited Dec 16, 2012 at 2:06 AM
Cvijo wrote:

Puno radnih sati (novaca) je svima nama ovim projektom ušteđeno.

Vjerujem da nisam jedini koji bi želio donirati za trud i odličan projekt pa bih te molio da nam ostaviš svoj broj tekućeg računa, a tko može i želi bude ga iskoristio :) pa makar uplatio za koju pivu !

Hvala još jednom !

Pošteno!

Dečko je odradio ogroman posao i treba to osjetiti u novčaniku. Od zahvala se ne živi baš najbolje.

Imate mail pa ...

Razmislite što bi nama nekima bilo danas da nema Raverus.Fiskalizacija*

Dec 16, 2012 at 11:35 AM

Drumisek...kao što rekoh:  većina bi morala kupiti tuđe rješenje...(ovisnost funkcioniranja o drugima ostaje)

Dec 16, 2012 at 1:19 PM

Nemojmo zaboraviti i Vladu, gajba piva jednom i drugom. Odradili su lavovski dio posla, svaka im čast.

Dec 17, 2012 at 1:47 PM

ninooooo javi se sa podacima

:bump:

Coordinator
Dec 17, 2012 at 1:51 PM

Ma kakva donacija, raditi na ovom projektu je čisto zadovoljstvo :) :) :)

Coordinator
Dec 17, 2012 at 2:18 PM

Umjesto da mu plaćamo sirovi novac, mogli smo se pretplatiti na neku od njegovih korisnih usluga na fDev portalu. On će dobiti lovu i korisnike, a mi kvalitetne usluge, a projekt fiskalizacije će ostati nekomercijalan :) win-win-win :)