FiskalizacijaDEV - verzija 2.0 je "vani"

Coordinator
Dec 12, 2012 at 5:14 PM

Ova je verzija dovoljno stabilna za korištenje u produkcijskom okruženju. Novosti je dosta, najvažnije su implemetacija CIS timeouta u COM/EXE, obrada grešaka koje vraća CIS kroz COM/EXE, provjera valjanosti potpisa, ...

Sve novosti, kao i download su ovdje: http://fiskalizacija.codeplex.com/releases

Dec 12, 2012 at 6:49 PM

Nino hvala na ovom projektu, pokazao i dokazao si kako se uz pomoć zajednice u kratkom vremenu dođe do gotovog proizvoda,  i hvala svima onima koji su kroz konstruktivne rasprave, testirana , prijavu bugova-a i sl. dali svoj doprinos

Dec 12, 2012 at 6:55 PM

Veliko hvala ekipi koja je iznijela ovaj projekt do kraja, svi mi koji koristimo ovo rješenje smo vaši veliki dužnici...POZ

Dec 12, 2012 at 7:29 PM

Svaka cast, zahvaljujuci vama (tebi? ne znam koliko vas direktno ucestvuje u projektu) DOS i dalje "hara" cigrastim velepamtilima. Sve 5!

Coordinator
Dec 12, 2012 at 7:51 PM

Nino, majstoreeeeeee :)

Dec 12, 2012 at 9:02 PM
Edited Dec 12, 2012 at 9:22 PM

Kako se postavi timeout ? Kako preusmjeriti na produkcijsko okruženje? Meni sa demo cert sve radi,  razlika je što je kod

odgovora ech-a ubačen jedan prazan red na početku. Super je ovo, Hvala još jednom Nino . 

Dec 13, 2012 at 3:32 AM

Šta je sa DOS.SysTray.exe iz verzije 1.2? Da li će biti u funkciji? Naime, imam problem sa EXE verzijama jer odgovore čekam po 15 sec. Nisam isprobao ovu 2.0 verziju, to ću sutra.

Dec 13, 2012 at 5:08 AM

Supotpisujem kkovac & imatic - hvala nrasinec&co. Zahvaljujući ovom projektu mnogi od nas su ugledali svjetlo na kraju tunela.

Coordinator
Dec 13, 2012 at 6:00 AM

@Dbone, timeout se postavlja kroz config datoteku (ako pitaš za EXE), odlučili smo ne ići sa milion različitih parametara, i ovak ih je previše :)  Ako pitaš za COM, postoji property koji moraš podesiti...

@DAMIR, isprobaj ovo: https://fiskalizacijadev.blob.core.windows.net/resources/Raverus.FiskalizacijaDEV.ConnectionTest.application (blog: http://blog.fiskalizacija-dev.com.hr/post/2012/12/02/Kolika-je-zapravo-brzina-komunikacije-sa-CIS-om-(fiskalizacija)-u-kojem-kraju-Hrvatske.aspx) - upravo zato što se kolege i dalje "bune" da im treba brdo vremena za komunikaciju sa CIS-om smo pripremili ovaj mali tool - potpis + slanje računa ti moraju biti gotovi debelo ispod 1 sekunde. Iskoristi ovaj tool da izmjeriš svoje rezultate i usporediš sa drugima :)

Hvala, hvala, hvala - čestitke i telegrami podrške pristižu iz "celog sveta" - osjećamo se ko neki političari iz prošlih vremena :)

Dec 13, 2012 at 6:55 AM

Same riječi hvale...

Dec 13, 2012 at 7:38 AM

Svaka cast jos jednom si/ste mi ustedili puno muka.

Sto radim krivo kod ProvjeriPotpis?

Kada provjerava Zahtjev vraca mi true, no kod provjere odgovora CIS-a vrati uvijek false

Dec 13, 2012 at 8:22 AM

@nrasinec iliti nino pa kaj si ti već u 7 na nogama ? A vidim da ima i nekih koji nisu spavali noćas.(DAMIR_ a i PBDudek mi je "sumnjiv").   Dakle hvala na brzom

odgovoru, sad sam malo bolje proučio config (za exe) i sve mi je jasno. Sinoć nisam skužio da postoji polje value. 

Dec 13, 2012 at 8:35 AM

Nino hvala i sve pohvale na projektu i profesionalnosti s kojom je odrađen

Dec 13, 2012 at 3:43 PM
Dbone wrote:

A vidim da ima i nekih koji nisu spavali noćas.(DAMIR_ a i PBDudek mi je "sumnjiv").

Tko rano rani, prvi verziju 2.0 grabi :)

Dec 13, 2012 at 7:42 PM

Hvala najljepša i u moje ime :)

Dec 13, 2012 at 8:04 PM

many tnx !