"One of the most active projects"

Coordinator
Jun 18, 2013 at 12:27 PM
Edited Jun 18, 2013 at 12:28 PM
Upravo nam je stiglo, citiram samo dio:
"I am the program manager for CodePlex, and I wanted to reach out to you as Fiskalizacija za developere is one of our most active projects..."

Hvala ovime i svima vama uključenima u ovaj projekt :)
Jun 18, 2013 at 4:40 PM
nrasinec wrote:
"I am the program manager for CodePlex, and I wanted to reach out to you as Fiskalizacija za developere is one of our most active projects..."

Nino,

svaka ti cast sto si ovo pokrenuo i moramo opet neku pivu & nesto drugo organizirati.
Jun 18, 2013 at 9:09 PM
Velika čestitka organizatorima i svim učesnicima ovog projekta.
Fiskalizacija mi radi bez problema, a to mogu zahvaliti svima Vama.
Jun 19, 2013 at 7:18 AM
najs :)
Jun 21, 2013 at 12:24 AM
nrasinec wrote:

U prvom redu se zahvali poreznoj upravi i ministarstvu financija, bez njih projekt bi zamro u začecima.

);
Jun 21, 2013 at 1:13 AM
Ekipa očito nije shvatila da je ovo organizatorima projekta dodatan znak da su napravili pravu stvar. Post podrške sa retkom ili dva bi, nadam se, dao podršku za novim projektima. Možda pdv obrazac... Ok, mogu shvatit da neki ljudi ne razumiju što je open source communities. Neki se jednokratno registriraju sa problemom "hitno danas", onda pivo teče u potocima i ponestalo čevapa na tržištu. Ima nade i za njih. Nakon više od pola godine stvarno se osjećam dio ovog projekta.
Post podrške Nino i ekipa su zaslužili.
Jun 21, 2013 at 8:08 AM
Ako tu ostavljamo zahvalu, onda ++ :)
Jun 21, 2013 at 9:39 AM
**damir_ wrote:**
Ekipa očito nije shvatila ..... Možda pdv obrazac..
A kaj porezna nije sada malo zeznula s ovim slanjem svih obrazaca putem web sučelja. Nema više mogućnosti SOAP poruke. Pa čak i glupa PKK kartica se ne može skinuti u xml-u već samo u PDF-u. Tri koraka nazad. Palac dolje porezna.
Jun 22, 2013 at 1:14 PM
Pohvala i od mene i hvala svima na dijeljenu informacija koje su pomagale u svakom trenutku...:)
Jun 23, 2013 at 1:16 AM
Edited Jun 23, 2013 at 1:27 AM
Pohvala organizatorima! Iako gotovo nikako nisam doprinjeo ovom projektu, moram priznati da se osjećam kao dio ovog community-a. Čak mi je pala ideja da bi bilo super osnovati/proširiti communitiy za programiranje općenito, a ne samo za fiskalizaciju. Moram naglasiti da mi se jako sviđa atmosfera koja vlada ovdje. Ima dosta ljudi koji su voljni pomoći, za razliku od kojekakvih foruma gdje u 90% slučajeva nitko ništa konkretno ne napiše nego se sve svodi na neko prepucavanje i dokazivanje tko je bolji, itd. Sve u svemu, lijepo je znati da postoji mjesto gdje možeš podijeliti/pitati nešto što te zanima i isto tako dobiti kvalitetne odgovore od normalnih ljudi.
Samo naprijed!
Jun 24, 2013 at 3:48 PM
čestitke!