Marekius traži stabinli honorarni posao

May 22, 2013 at 8:13 AM
Cure i dečki želim promjeniti firmu, nemam diplomu (programiram od kasnih 80-tih) ali idemo po redu.

jezici: Clipper,delphi (pascal), php, vb,c ...
baze: MSSql,MySql .... (uključujući i Dbf .;o))
hardware: sklopit ćemo nešto

Moji uvijeti:
  • flexi radno vrijeme (0-24) s tim da bar 8 sati radim u firmi
  • nema razgovora sa korisnicima (osim onim bitnih), odlaska na teren (osim iznimnih situacija)
  • honorarni rad po ugovoru o djelu (sve po Zakonu) a cifra što bolja
Nudim:
  • znanje i iskustvo
  • ako treba 24 sata rada uključujući i noćne smjene
  • pomoć u svezi svega sa ostalim djelatnicima
  • i sve ostalo što ide uz nas programere
  • mjesto rada: Zagreb (po mogućnosti zapadni dio (manji su troškovi putovanja))
May 22, 2013 at 8:57 AM
He he ovo ko da sam ja pisao. Marekius mora da smo mi ista generacija :) . E da mi je ovo dostići još u ovom životu:

"nema razgovora sa korisnicima (osim onim bitnih), odlaska na teren (osim iznimnih situacija)"

Ja bih još dodao:

Radim samo remote i to s mora, čamca i sl. destinacija dok čekam da riba zagrize
Coordinator
May 22, 2013 at 9:00 AM
kod nas developeri ne razgovaraju s korisnicima :)
May 22, 2013 at 10:29 AM
Edited May 22, 2013 at 10:30 AM
Pridružujem se generaciji.
Ne radiš li ti možda kod onog dolje na starijem postu što već u dva navrata traži clipper programera?
Inače, ugovor o djelu se ne smije sklapati za poslove u primarnoj djelatnosti firme-obrta (ugostitelj konobara i sl.). Za to mora ići ugovor o radu. Kažnjivo je za poslodavca, a nije za posloprimca. No, to ti je opet sistem pusti dok traje. Ne piše u tvojim uvjetima, ali pretpostavljam da ti se ne ide kod frizera ili električara :)
May 22, 2013 at 12:39 PM
Ajmo svi kod Nina, kod njega je najvažniji uvjet ispunjen!!!
Doduše, ni ja zapravo ne razgovaram sa korisnicima, jer kada dospiju do moje telefonske slušalice, to se rijetko može nazvati razgovorom.
Recimo da tada međusobno OPĆIMO >:-(
Coordinator
May 22, 2013 at 12:52 PM
Nama u obzir dolaze samo kolege iz .NET svijeta, bilo WinForms bilo ASP.NET :)
May 24, 2013 at 4:21 PM
Evo zašto programeri ne razgovaraju s korisnicima : http://www.geekfill.com/2011/10/19/how-users-see-the-programmers/