Internal server error 500

Apr 26, 2013 at 11:29 PM
Pokrenuo Sample. Echo prošao OK.
Izmjenio OIB i pokrenuo slanje poslovnog prostora i javlja se Internal Server error 500.
Ista stvar i za slanje računa.

Ima netko ideju što bi moglo bit ?
Apr 27, 2013 at 8:40 PM
  1. Nije instaliran Netframework 2.0
  2. Nisu instalirani certifikati (democacert/DEMO privatni i/ili RDC/privatni produkcijski)
  3. Ne slaze se OIB u XML-u sa OIB-om u certifikatu
Nesto od ovoga (ili sve), a mozda i nesto cetvrto, sto mi trenutno ne pada na pamet (otvoren port 8449)

Echo radi i bez necega od nabrojanog, samo se ne sjecam tocno bez cega, ali sve navedeno je neophodno.
Apr 28, 2013 at 9:10 AM
  1. Imam instaliran
  2. Dobro su instalirani
  3. OIB je isti stavljen u Sample kao i onaj od certifikata
Bit će da je nešto četvrto :-) .
Apr 29, 2013 at 1:00 PM
Je li proradilo, imam isti problem i jucer i danas?
Apr 29, 2013 at 5:40 PM
Nije. Ista greška se konstantno pojavljuje.
May 9, 2013 at 12:43 AM
@renta

Danas sam imao istu gresku i lomio sam glavu sto je u pitanju kad sam vec odradio "milion" prijava bez problema. Nakon reinstalacije svega i svacega (certifikata, Netframeworka, antivirusa, Fiske, zamalo i XP-a), skuzio sam da me jebe NAZIV POSLOVNOG PROSTORA, koji se sastoji od vise rijeci, a FISKA, koju koristim za prijavljivanje prostora, ne zabranjuje upis spejsa, no vraca "Internal Server error 500" (sto mislim da je opcenito bilo kakva greska sa XML podacima). Nije mi se dalo kopati po definicijama XML polja, ali cim sam "ubio" sve spejsove u nazivu poslovnog prostora, sve je proslo bez problema.

BTW, ja za naziv poslovnog prostora koristim P1 ili samo 1, ali dosao mi tip koji je vec u internom aktu napisao vise rijeci za naziv poslovnog prostora (jer mu je tako neko vec napravio, valjda knjigovodja) pa rekoh, nema problema, evo sad cemo isto tako: e oces kurac sine, sto bi reko Rambo Amadeus.

Dakle provjeri podatke u XML-u, sigurno oni nisu ispravni (ako vec nisi).
May 9, 2013 at 8:36 AM
Meni je javljao istu grešku jer nije mogao pronaći certifikat, pa smo morali promijeniti potragu za certifikatom i maknuti testni iz Personal...