problem sa registracijom poslovnog prostora

Apr 2, 2013 at 8:47 AM
Koristim FISKA.EXE iz systray-a i imam poruku da ispravno radi veza na poreznu, kad probam da posaljem podatke o poslovnom prostoru kroz namjestanja prijavi greska u slanju. Molim za pomoc!
Apr 2, 2013 at 8:50 AM
Ja sam imala takav problem,
možda imaš kučni broj - bb,
i obriši točku iza!
Apr 2, 2013 at 8:57 AM
Edited Apr 2, 2013 at 8:58 AM
Na zalost nije to, kucni broj je dobar 192, dodatak je prazan, malo je bed sto poruka ne daje objasnjenje sta ne valja
Apr 2, 2013 at 9:01 AM
Na postavkama, koristiš li i naziv Certifikata FISKA 1 i adresu .p12 datoteke. Ja sam postavila samo datoteku p12
... i mene su upozoravali na provjeru točnosti adrese CIS-a i točnost OIB-a...
Apr 2, 2013 at 9:36 AM
koja greška?
Apr 2, 2013 at 10:28 AM
koristim FISKA 1 ali bez putanje, stavio sam u isti folder .p12, probacu da stavim putanju, hvala na trudu zaista
Apr 2, 2013 at 10:29 AM
pise samo : GRESKA SLANJA
Apr 2, 2013 at 10:32 AM
dodao sam punu putanju i opet isto , kad stavim extenziju .p12 ili bez nje ista greska
Apr 2, 2013 at 10:58 AM
Ok... možda nije UTF-8? Kvačice u nazivu ulice, mjesta?
Lupam sve ono što se eventualno dosad pokazivalo kao moguća greška, a ne padne odmah na pamet
Apr 2, 2013 at 11:00 AM
Edited Apr 2, 2013 at 11:00 AM
Provjera:
  • ide li na produkcijski ili testni server
  • dobar certifikat i pripadajući pwd
  • dobra putanja do certifikata
  • ispravan xml
  • da li se oib u prijavi prostora podudara s oib-om certifikata
Apr 2, 2013 at 11:10 AM
Skinuo kvacice sa naziva ulice, sad cu provjeriti stavku po stavku , sve bi trebalo biti ok, cerifikat mi je u folderu gde je i FISKA.exe, probao sam navesti i punu putanju do certifikata uvek isto. Svakako cu provjeriti sve polako.
Apr 2, 2013 at 11:16 AM
Ne znam što Fiska smatra greškom slanja.. to u svakom sličaju ne lići na poruke koje sam do sada vidio. Nije poruka OS-a, a nije ni poruka CIS-a. Mi smo imali jednu situaciju da je kod nas sve radilo ok. Računalo kod korisnika: odziv radi ok, prijava prostora ne, tako isto ne rade ni računi. Promjenili smo rooter i sve je proradilo.
Apr 2, 2013 at 11:34 AM
Resio sam, ponovo sam izvrsio registraciju certifikata i kad je ponudio one 3 opcije sigurnosti gde je bila po defaultu ukljucena treca, samo sam je decekirao i registrovao certifikat tako, prosla registracija prostora, sad cemo videti za dalje. Hvala svima na pomoci