Demo certifikat , pomoc

Mar 27, 2013 at 5:04 PM
Skinuo sam po uputama od fine prvo DEMO , pa tek onda klijentski ( za testiranje , ne za pordukciju ) upisao trazene podatke koje su mi poslali . U mom downloadsu se nalazi democacert i clientcgi . Kad odem u tools-internet options-content vidim samo DEMO , ali nema nigdje ovaj drugi FISKAL 1 . Pa sad nisam u mogućnosti napraviti export.... Da zabunom to skidanje nisam napravio preko Internet explorera vec preko Chroma ....kreten . Pokusao sam sve napravite ponovo preko I. explorera, ali javlja da jeo vaj DEMO vec instaliran a za ovaj drugi da nemam ovlasti i baj baj . Kaj sad ?
Mar 28, 2013 at 3:50 PM
Pozdrav, ajd provjeri u "Personal" direktorij za certifikate, tamo bi ti FISKAL 1 trebao biti...
Mar 28, 2013 at 9:08 PM
Pozz!!
Hvala kaj nudis pomoc !!!!
Nema , danas su mi poslali iz fine nove kodove , postujem u milimetar njihove upute iz prilozenog pdf sad cak nemrem ni skinut taj certifikat , prvi za koji mi kod nije bitan ide a ovaj drugi ne.
Daj mi reci jel postoji sansa da ga ti skines pa da ga prebacimo meni ili to bas ja moram raditi s svojim kompom ? Dam ti ja kljuceve od tog demo za testiranje ako je to moguce ?
Lud sam vise , jucer sam ja zeznuo a danas nemam pojma tko je kriv zasto se ne skida ...dode mi da dizem nove win 7 .
Ovo mi javi kad ubacim kodove i stisnem preuzimanje "No key pair has been created by the CSP.Please make sure that you have the latest patches for this browser.See your administrator for details"
P.S.
Cisto da napomenem da nemam nikakav uredaj od fine kao sto naprimjer imam od zagrebacke banke.
Da nebi bilo ( ali nigdje se ni ne spominje nikakav uredaj nego cisto pristupanje preko preglednika i skidanje nakon unesenih dobivenih kodova )
Danijel
Mar 28, 2013 at 9:11 PM
Edited Mar 28, 2013 at 9:46 PM
Bok Danijel, ajd ja ću ti skinuti pa ti pošaljem nazad na mail. Ali mi prije toga pošalji Reference number i Authorization code na mail. Ne moraš raditi na svojem PC-u.
mail: obrisano