Zatvaranje(odjava), pa ponovna prijava istog poslovnog prostora?!? Brojač?

Mar 12, 2013 at 12:41 PM
Molim pomoć oko jedne ideje koja možda neće biti čest slučaj, ali nije nemoguća.. Da li se jednom u Poreznoj odjavljen poslovni prostor može ponovno prijaviti s istom oznakom i u istoj kalendarskoj godini? Što s brojačem u tom slučaju (uz pretpostavku da brojač ide po poslovnom prostoru)? Da li se slijed nastavlja, ili ponovnom prijavom poslovnog prostora opet kreće od 1? Unaprijed hvala..
Mar 12, 2013 at 12:48 PM
ivanlje wrote:
Molim pomoć oko jedne ideje koja možda neće biti čest slučaj, ali nije nemoguća.. Da li se jednom u Poreznoj odjavljen poslovni prostor može ponovno prijaviti s istom oznakom i u istoj kalendarskoj godini? Što s brojačem u tom slučaju (uz pretpostavku da brojač ide po poslovnom prostoru)? Da li se slijed nastavlja, ili ponovnom prijavom poslovnog prostora opet kreće od 1? Unaprijed hvala..
A zakaj "tako specificno" pitanje ne postavis direktno PU?
Pa oni ce ti na to najkompetentnije odgovoriti.
Ovako cemo svaki svoju teoriju.
Evo recimo ja: ako vec zatvorim PP, uopce ne vidim razloga otvarati isti takav. Otvorim novi, novi pravilnik, brojaci od 1 i vozi.
Mar 12, 2013 at 12:59 PM
GoranV13 wrote:
ivanlje wrote:
A zakaj "tako specificno" pitanje ne postavis direktno PU?
Pa oni ce ti na to najkompetentnije odgovoriti.
Ovako cemo svaki svoju teoriju.
Evo recimo ja: ako vec zatvorim PP, uopce ne vidim razloga otvarati isti takav. Otvorim novi, novi pravilnik, brojaci od 1 i vozi.
Ma bojim da bi taj odgovor od porezne čekao u nedogled.. :-)
Apsolutno se slažem, ni ja ne vidim nikakvog razloga za ponovno otvaranje već odjavljenog prostora... Kao prvo, zašto odjaviti ako nisi siguran dal će ti opet trebati, a kao drugo ako trebaš novi pp, jednostavno ga otvoriš, ograničenja po tom pitanju nema..
Ali ipak mi je prošla kroz glavu ideja, nije prva "suluda" ideja koju sam čuo :-)
Mar 12, 2013 at 2:30 PM
Čak mislim da negdje piše na stranicama od porezne da se jednom odjavljeni pp ne može više prijaviti