Riješeno...

Mar 6, 2013 at 12:53 PM
Podrav vrijednoj ekipi!

Imam problem - nakon pokretanja FISKE i namještanja postavki pokušavam poslati podatke o poslovnom prostoru ali dobivam stalno grešku "500 Internal Server Error".

Certifikat je OK, pass za certifikat je dobar, OIB je dobar, sve izgleda OK, ali mi prijava ne prolazi. Za CIS URL je postavljeno "https://cistest.apis-it.hr:8449/FiskalizacijaServiceTest" i koristim DEMO certifikat. Isto se događa i kada obrišem CIS URL. Cijelo vrijeme ikona je zelena i test javlja da je sve OK s vezom.

S istim sam postavkama uspio odraditi slanje podataka preko Command line-a i uredno primio odgovor.

Može li netko pomoći?
Mar 6, 2013 at 3:01 PM
meni se to znalo javiti kad sam slala dijakritičke znakove, ali ne u UTF-8.
Maknula sam kvačice iz podatka adrese i prošlo je ok.
Mar 6, 2013 at 3:05 PM
Hvala, ali nije bilo to.

Izdali su mi prije više od dva mjeseca demo cert. s krivim OIB-om. Zatražio sam novi, oni odmah drugi dan poslali kodove, ali ja ih nisam preuzeo (sve volim u zadnji čas). Probao sam s tim prvim cert. uz korištenje OIB-a koji su tada poslali (jedna je znamenka bila različita). No, očito je taj cert s pogrešnim OIB-om poništen pa nije prolazilo.

Zatražio sam nove kodove za download i nakon preuzimanja tog ispravnog cert. sve je proradilo. Aleluja! :)