Verzija za Javu

Jan 10, 2013 at 11:57 AM

Steta sto nema nikakve verzije za nas utopiste koji rade na opensource operativnim sustavima :(

Planira li se isa u vezi toga ili nam ostaje DIY?

Pozdrav i pohvale!

Jan 10, 2013 at 1:14 PM

Zašto ne koristiti DosTray verziju? Java program samo generira request file..

Jan 10, 2013 at 5:51 PM

mozes li pojasniti?

Jan 11, 2013 at 12:40 AM

Fiska2Tray je rezidenti program u Trayu s kojim izmjenjujes racune via TXT fajlova. Ti njemu zahtjev u TXT fajl, on tebi odgovor u TXT fajl. I zapise sta je odradio u LOG folder (poslani XML i primljeni XML odgovor). A sve mozes nastimati, foldere sa zahtjevima, odgovorima, logovima, timeoutom i ostalim neophodnim podacima. Slovo F ti cuci pored sata, zasticeno lozinkom da budala namjerno ili slucajno ne cacka po fiskalizatoru. Po meni  - SAVRSENO i spremno za koristenje u bilo kojoj kombinaciji, ne samo sa DOS-om, gdje nemamo drugog rjesenja (ima i Wrapper, slicno tako radi, da budem precizan).

Pogledaj na http://www.dosprinter.net/Fiskalizacija/ i zaboravi na fiskalizaciju, nego se posveti ostalim poslovima.

Jan 16, 2013 at 8:29 AM

Ja sam slozio module u Java-i. Za sada sam dobio nekoliko upita, ali kako nisam jedini autor, ne mogu samo tako dijeliti. Ipak, ako nekome treba pomoc, moze mi se javiti.

Zgodno je kod Jave sto vec negdje od ver.6 ima standardno ugradjenu podrsku za xml parsiranje i izgradnju (DOM obj. model), soap slanje i primanje preko ssl-a, potpisivanje, eks.kanonizaciju, kriptografske funkcije (npr.kod izracuna ZKIa), itd. Jedino postoji jedan bug kod transformacije gdje potpis ne valja ako se rucno iz xml-a ne uklone praznine prije kanonizacije.

I

Oct 3, 2013 at 10:22 PM
Već sam totalno lud.... jel neko uspio konvertirati .pfx ili .p12 u .bks koji je potreban za rad s android sustavom.... Please help....
Oct 4, 2013 at 2:17 PM
Ivica76 wrote:
Već sam totalno lud.... jel neko uspio konvertirati .pfx ili .p12 u .bks koji je potreban za rad s android sustavom.... Please help....
ja sam sve svoje JKS kljuceve kreirao pomocu portecle programa (portecle.sourceforge.net), mislim da s njim mozes raditi i BKS
Oct 16, 2013 at 7:50 AM
Ivica76 wrote:
http://www.bouncycastle.org/