Da li mi sve ovo radimo dzaba?

Dec 11, 2012 at 10:41 PM
Edited Dec 11, 2012 at 10:42 PM

Je li netko vidio ili zna nesto o ovim fiskalzacijskim kasama (danas vidio na Monitoru)?

http://www.fiskal1.hr/

Mislim, sve za te pare (necu da ih reklamiram, pogledajte sami)??? Za koji K onda ja (vi?) trebam raditi? Pa ja ni ono najmanje govno od printera (STP103) ne mogu nabaviti za puno manje love od cijene svega ovoga!

Garant je neka muljaza u pitanju, samo ne znam tocno sto. Mene udavise korisnici s upitima sto je to, a ja pojma nemam.

Ima netko kakve informacije o ovome, da se svi mi ne mucimo dzabe, nego da preuzmemo distribuciju istoga pa tko bude nasmijaniji i lazljiviji, vise ce i zaradit, umjesto da nam kosa opada, a kile se gomilaju dok razbijamo glavu udovoljavajuci Slavkovim prohtjevima.

p.s. cudi me da ne nude i free blowjob uz ovo, jer samo to jos fali

Dec 11, 2012 at 10:51 PM

Da, i ja sam to vidio. I naravno svi korisnici su nam se javili s lijepim riječima. Kad se malo bolje pogleda na tim stranicama, na kontakt formu, nema firme, nema ništa ozbiljno. Meni izgleda kao muljaža. Jučer se vrtio banner na Jutarnjem portalu. Trebalo bi nazvat pa vidit. Svaka čast da netko za tu cijenu prodaje svoju pamet i odgovornost prema poreznoj. I sve potpisujem što si rekao

Dec 11, 2012 at 10:56 PM

To bi mogla biti kao i priča s Pevec Transporti company...

I on je išao ispod svake cijene da bi sjebao konkurenciju...

A gdje je danas????

No ja znam da posla ima,bude, ljudi zovu i ne brinem se baš puno po tom pitanju...čak vidim i svjetlo na kraju tunela :)

To me podsjetilo na još jednu reklamu koja se vrti još od ljeta, ono fiskalne blaganje blabla.
Uglavnom zvao ih kase su reparirane tj. rabljene za 2.500Kn + 2.000Kn za soft...

A da budemo realni komplet hard+soft, sve novo bi trebalo vrijediti barem 7000 Kn....

Eto....

Dec 11, 2012 at 11:04 PM

Podaci su dostupni na https://sudreg.pravosudje.hr

OIB je na webu.

Dec 11, 2012 at 11:16 PM

sada mnogi pokušavaju loviti u mutnom, zbrda-zdola skrpali nekakvu aplikaciju i traže svoj dio kolača na naglo povećanom tržištu

siguran sam samo da će biti mnogo nezadovoljnjih korisnika koji će mijenjati programe u slijedećim mjesecima, treaba biri strpljiv i kvaliteta će na kraju pobijediti

Dec 12, 2012 at 6:49 AM

Svatko s imalo pameti radije investira u sigurno riješenje s podrškom, na firmi koja ne ovisi samo o jednom čovjeku ili je riješenje podržano dok se dotični želi baviti informatikom. Svaka čast za inovativnost, i sam sam svojevremeno razmišljao o takvoj soluciji no par činjenica napisanih redom na papir dalo mi je jasne smjernice zašto ne kretati tim putem (razvoja pos-a za tablet). Cijena vjerojatno ima svoju priču, i vjerojatno je poanta u naplaćivanju dodatnog održavanja no nisam trgovac ni ekonomist nego informatičar pa mogu vidjeti jedino probleme kad nešto stane i više ne radi (ili uopće ne proradi).

Dec 12, 2012 at 7:19 AM

Jedini način kako mogu imati zaradu jest da su naručili kontejner no name tableta i printera iz Kine. Software rade besplatno i kada skupe dovoljno korisnika izaći će sa dodatnim opcijama koje se plaćaju.

Sve zakonske promjene su besplatne, svaki update je besplatan...za što oni rade? Za kikiriki?

Dec 12, 2012 at 2:32 PM

Upravo mi se javio jedan klijent, bio je na predavanju Porezne uprave o fiskalizaciji.

Na tom predavanju su preporučili baš ovaj komplet. :))

Dec 13, 2012 at 11:24 AM

Vjerujem da je u ovome "kvaka", ali tko sam ja da sudim...

Citiram:

"Premium usluge pružat ćemo s početkom 2013. godine i naplaćivat ćemo ih na mjesečnoj bazi. S obzirom da su jako zanimljive i korisne, zbog konkurencije, do 01.01.2013 i službenog početka fiskalizacije, s opisom i ponudom tih usluga nećemo izlaziti u javnost."

Dec 13, 2012 at 12:33 PM
Edited Dec 13, 2012 at 12:36 PM

Mene vise smeta sto na stranicama spominju kako je aplikacija testirana na ogromnom broju racunala, a tvrtka je registrirana kao j.d.o.o (za 10kn) i osnovana prije 3 tjedna.

Pitam se sto ce se desiti u slucaju da ne uspiju skupiti kriticnu masu korisnika (koja im ocito treba), a obecavaju ljudima besplatne nadogradnje softwera i podrsku?

Dec 13, 2012 at 12:39 PM

Kako su uspjeli dobiti broj telefona koji baš odgovara nazivu tvrtke.

F(3)I(4)S(7)K(5)A(2)L(5)1

Je li to može svatko dobiti fiksni broj koji želi ili ne?

Dec 13, 2012 at 12:40 PM
Edited Dec 13, 2012 at 12:40 PM

Mozes, ako dodatno platis. I ako nije vec zauzet.

Dec 13, 2012 at 1:21 PM
Edited Dec 13, 2012 at 1:21 PM
divkovi1 wrote:

Mene vise smeta sto na stranicama spominju kako je aplikacija testirana na ogromnom broju racunala, a tvrtka je registrirana kao j.d.o.o (za 10kn) i osnovana prije 3 tjedna.

Pa lijepo su da sada radili na ogromnom broju računala na crno pa sad odlučili i sebe fiskalizirat ....

Dec 19, 2012 at 4:41 PM

A vidi ove na fiskalna.hr cijeli softver za jedno prodajno mjesto za 49 kn + PDV mjesečno. Sve uključeno, održavanje, nove verzije...

Dec 19, 2012 at 5:07 PM

testiram "Raverus.FiskalizacijaDEV.EXE.exe RacunZahtjev "https://cistest.apis-it.........blabla, na 10 lokaciju u gradu, vrijeme odgovora od 0,5 sec do preko 30 sec.

UPOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOĆ